"AYAK SOBASI , Tahtanının Sıcak Hali..."

English Russia Romania Moldova
   
 
 

 

 

İletişim Bilgileri

 

T : +90 232 458 32 52

 

Gsm : 0 533 629 59 69

 

F : +90 232 458 32 54

 

 Firmamız İzmir merkezli olup Türkiye yanında komşu ülkelerde de hizmet vermektedir.

Reklam Alanı

www.yerdenisitma.com

www.onlineproje.com

www.radyator.co

www.fancoil.co

 

Elektrikli Yerden Isıtmada SON TEKNOLOJİ...KARBONİK AYAK SOBASI...

 

ayak sobası , ayak ısıtma , karbonik ayak sobası , ayak ısıtıcı , karbon ısıtma ayak sobası , ayak ısıtma , karbonik ayak sobası , ayak ısıtıcı , karbon ısıtma

KARBON AYAK SOBASI...

 

Tahtanın Sıcak Hali...

Karbon ısıtıcı filmlerimiz laminant üst yüzeyle mdf alt yüzey arasında fabrikasyon olarak preslenir. Karbon filmlerin alt bölümünde alüminyum giydirmeli yalıtım bulunur.

 

40*60 cm Ölçülerinde

50 Watt Gücündedir.

Ağırlık : 3.54 Kg

 

 Bulunduğumuz ortamda bir ısıtma sistemi olsa bile AYAKLARIMIZ HER ZAMAN ÜŞÜR...

 Bütün canlılar ve bitkiler ayaklarından üşür , ayakların ısıtılması çoğu zaman ısınma hissi için yeterli olabilmektedir. Diğer ısıtıcılarla 500 yada 1000 kw .la sağlanan konfor 50 Watt.lık ayak sobalarımızla sağlanabilir.Hem daha sağlıklı bir ısınma sağlanacak hemde daha az enerji bedeli ödeyeceksiniz.

 

Ayak Isıtıcısı 2011 yılı Parekende satış Fiyatı Kdv Dahil 115.60 TL.dir.  2011 Model ayak sobalarımız sınırlı sayıda üretilmiştir. 2011 sezonunda 2.imalat yapılmayacaktır.Ayak sobası yerden ısıtma/ zeminden ısıtma / döşemeden ısıtma sistemlerinin en küçük örneklerinden birisidir.50 watt lık elektrik tüketimine karşılık sağladığı tasarruf çok yüksektir. Üzerini tamamen ısı yalıtımı ile kapatmadığınız sürece kavrulma riski yoktur. Ayak sobalarımızı İzmir Belediye sınırları içerisinde elden teslim ediyoruz. Ayak Sobamız insanlar yanında evcil hayvanların altında da kullanılır. Evcil hayvanların altının ısıtılmasında opsiyonel olarak takdığımız sıcaklık ayarı istenmelidir. ( Ek olarak 25 TL ) Kediler için 1adet , köpekler için boyuna göre birden fazla kullanılabilir.Ayak sobası 50 Watt gücündedir ve ayak ısıtma için kullanılır. Ayak sobası 50 Watt olduğundan odun , kömür sobası gibi çok yüksek sıcaklıklara ulaşması beklenmemelidir. Ayak ısıtıcımızla ayaklarınız ısınır . Genellikle ayakların ısınması üşüme hissini ortadan kaldırır. Bizim amacımız 1000 Watt hatta 2000 Watt.lık elektrikli ısıtıcıların ayak ısıtılmasında kullanılmasının önüne geçmektir.1000 Watt.lık rezistanslı ısıtıcının 1 saatde harcadığı elektriği ayak sobamız 20 saatde harcamaktadır. Bulunduğunuz ortamda bir ısıtma sistemi olsa bile ayaklar yine soğuk kalır. Ayakların ısınması için ısıtıcılar daha yüksek sıcaklık değerlerine getirilir buda fazla enerji bedeli demektir. Bütün bunların önüne 40*60 cm ölçüsündeki ayak sobamızla geçebilirsiniz.

MANYETİK ALAN OLUŞTURMAZ

ORJİNAL KORE İMALATI KARBONİK ISITICILAR

 

karbonik ısıtıcı , karbon film ısıtıcı , halı altı ısıtma , halı ısıtıcı , karbon ısıtıcı , parke altı ısıtma , parke altı ısıtıcı , döşemeden ısıtma , tabandan ısıtma , zemin ısıtma , yerden ısıtma karbonik ısıtma , karbonik sısıtıcı , zemin ısıtma , zeminden ısıtma
ORJİNAL KORE İMALATI

KARBON ISITMA FİLMİ

PARKE ALTI ISITMA

HALI ALTI ISITMA

PVC ALTI ISITMA

 

 

Güvenli...

Sağlıklı...

Karbonik ayak sobamız hijyenik bir kaplamaya sahiptir.( Laminant) . Islak bezle temizlemeniz yeterlidir. Uzerine su döksenizde ayak sobamız çalışmaya devam eder, herhangi bir tehlikesi yada çalışmama gibi durum oluşmaz. Karbonik ayak sobamız kırılsada çalışır. Son bağlantı yerine kadar parçalansada ısıtmaya devam eder. Elektriksek tehlike oluşması için iki bağlantı ucunu bir araya getirmeniz yada tamamen parçalayıp iki ucundan tutmanız gerekir. Normal şartlarda böyle bir durumun oluşması mümkün değildir. Ayak sobamızın fiş bölümü ile ısıtıcı tahta bölümü soket bağlantılıdır Fişini ısıtıcı tahtadan tamamen çıkartabilirsiniz. Ayak sobamızın üzeri hiç hava almayacak şekilde kapatılmamalıdır. Ayak sobasının üzerini hava almayacak şekilde kapatırsanız ısı birikmesi oluşur ve ısıtıcı filmler kavrulabilir. Bu durumda laminant yüzeydede eğrilmeler oluşabilir. Normal şartlarda yüzey sıcaklığı maksimum 45 C .ye ulaşan ayak sobası , ısı birikmesi ile 65-80 C.ye ulaşabilir. Bu durumdada malzemede bozulmalar oluşur.Ayak ısıtıcısı yada karbonik ayak sobası sadece ayak bölgesinin ısıtılmasını sağlar. Bütün vucudunuzun ısıtılması için yeterli güce sahip değildir. Amacımız ayaklarınızı sağlıklı şekilde ısıtmak ve böylece ısınma hissini yaratmaktır. Bulunduğunuz ortamdaki ısıtıcılar ayaklarınızı ısıtmaya yetmiyor olabilir bu durumda ortam sıcaklığını fazla ratırmadan sadece 50 Watt elektrik tüketimine sahip ayak sobası ile konfor hissini oluşturabilirsiniz.

Ortam sıcaklığını konfor sıcaklığından sonra 1 C artırmak % 5 ila 10 arasında fazla enerji harcamanıza neden olur.Ayak sobamız ile harcanacak bu enerjinin önüne geçebilirsiniz. Ayak ısıtıcımız 1000 watt yada 2000 Watt.lık rezistanslı ısıtıcılar gibi sıcaklık vermez fakat üşüme hisssinin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

 2010 - 2011 MODEL AYAK SOBALARIMIZ SINIRLI SAYIDA ÜRETİLMİŞTİR.

ISITICI TEL YADA REZİSTANS YOK...

GÜNEY KORE İMALATI KARBON FİLM İLE GÜVENLİ ISITMA
   

 

ISINMANIN EN SAĞLIKLI HALİ...

 

 Firmamız 25 yıllık yerden ısıtma tecrübesi ile imalat ve uygulama yapmaktadır.

 Firmamız İzmir merkezli olarak çalışmakta olup Türkiye yanında komşu ülkelere de hizmet vermektedir.

 

ayak sobası , ayak ısıtma , sıcak tahta